50% הנחה על משלוח אקספרס לכל הארץ!

כמה קלוריות צריך לאכול ביום: ואיך לרדת במשקל מהר?

איך לרדת במשקל מהר וכמה קלוריות צריך לאכול כדי לראות תוצאות? עם תפריט נכון תוכלו לעשות חשבון פשוט ולראות תוצאות כבר בשבוע הראשון.

התמודדות עם משקל עודף היא אחת מהתמודדויות הכי מאתגרות שיש. כיום קיימות דרכים רבות לירידה במשקל, אך מבחן התוצאה הוא זה שקובע. אנשים רבים שמנסים להוריד במשקל, מבינים כי המשימה קשה עד כמעט בלתי אפשרית. אם שאלתם את עצמכם איך לרדת במשקל בצורה מהירה, המאמר הבא נכתב בשבילכם. במאמר הזה נעסוק באפשרות של ירידה במשקל, ונסייע לכם להבין איך עושים זאת נכון. הרי גם שיורדים במשקל, חשוב לעשות זאת בצורה אפקטיבית. ברגע שתתחילו לראות את הקילוגרמים יורדים אחד אחרי השני, תבינו כי אתם בדרך הנכונה להשגת המטרה.

קודם כל בלי יותר מידי הקדמה בואו נבין כמה קלוריות צריך לאכול ביום?

ניסיתי הכל – אין סיכוי שאצליח לרדת במשקל

זהו המשפט הפופולארי ביותר לאנשים שניסו כל מיני תוכניות שונות, והם אינם השיגו את מטרתם. הניסיון לרדת במשקל הוא ניסיון מאתגר, כזה שמצריך לא מעט תעצומות נפש. אישה שלא מצליחה לרדת במשקל, ככל הנראה לא מצאה את התוכנית הנכונה עבורה. ברגע שתמצאו את התוכנית המתאימה לכם, אין סיבה שהמטרה שתרצו להשיג תתפספס. נציין כי ירידה במשקל דורשת לא מעט סבלנות, ולעיתים מעבר בין תוכניות שונות. לכן גם אם ניסיתם לא מעט תוכניות ופלטפורמות, אין סיבה להרים ידיים. האמינו בעצמכם, האמונה תוביל אתכם כל הדרך עד להשגת המטרה הרצויה. אפילו אם עכשיו זוהי נשמעת לכם קלישאה אחת גדולה, יש לכם עוד אפשרות לנסות. אנו מבטיחים לכם כי הסבלנות במקרה הזה תשתלם בענק, רק תעשו את המירב מבחינתכם. 

כמה קלוריות צריך לאכול ביום כדי לרדת במשקל?

השאלה הזאת נשאלת באופן עקבי אצל אנשים המעוניינים לרדת במשקל באופן עצמאי. חישוב קלוריות עשוי בהחלט לקדם אתכם אל עבר המטרה, אך הוא לא חזות הכל. יחד עם חישוב קלוריות יומי, יהיה עליכם לבצע פעילות ספורטיבית מאומצת ואפקטיבית. כדי לחשב את כמות הקלוריות לצריכה יומית יהיה צורך לבחון מה אתם עושים במהלך היום. ככל שתשרפו יותר קלוריות ביום, כך מן הסתם הכמות של הקלוריות שתוכלו לצרוך תעלה בהתאם. עם זאת נציין כי יש כאלה שיעדיפו ללכת על בטוח, בלי להיכנס לחישובים מסובכים. אצל נשים כמות הקלוריות לצריכה יומית נעה בין 1200 עד 1400 ליום. אצל גברים כמות הקלוריות היומית נעה בין 1800 עד 2000 ליום. עם זאת אנו תמיד מציעים לעשות חישוב מדויק כדי להשיג את המטרה הרצויה בקלות. 

לא מצליח לרדת במשקל? טיפים לירידה במשקל

אם אתם מתקשים לרדת במשקל, לא מדובר על סוף העולם מנקודת מבטכם. מדובר על התמודדות מאתגרת, שהמון אנשים אינם מצליחים ליישם אותה. עם זאת יש כמה טיפים חשובים שיכולים להביא אתכם עוד צעד אל עבר השגת מטרותיכם. אחרי שתכירו את הטיפים לא יהיה לכם עוד ספק כי אתם יכולים להגשים את המטרה.

  • אתם לא עושים דיאטה: המון אנשים ששואלים את עצמם איך לרדת במשקל, משלבים בתשובתם את המילה דיאטה. אך חשוב להגיד כי לא מדובר על דיאטה אלא על אורך חיים חדש. ברגע שתחליפו את המילים בהן אתם משתמשים, הסיכויים להצליח עולים בהתאם. 
  • תבנו לעצמכם תפריט יומי: כדי שתוכלו להקל על עצמכם מוטב כי תבנו לעצמכם תפריט יומי שתוכלו לפעול על פיו. התפריט יכתיב לכם את הקווים האדומים, ויציע לכם פתרונות ברי השגה. ברגע שאין תפריט, הסיכוי לטעות או לסטות מהדרך יהפוך להיות מוחשי וממשי.
  • תאכלו באיטיות: האופן בו אתם אוכלים אוכל משפיע רבות על הסיכוי לרדת במשקל ולהשיג את המטרה. אם שאלתם איך לרדת במשקל, חשוב שתשתדלו מאוד לאכול בצורה איטית ומתונה. מי שאוכל מהר נוטה להשמין מהר יותר בהשוואה לאנשים אחרים שאוכלים אוכל דומה בצורה איטית.  
  • תתאזרו בסבלנות: המחשבה כי תוכלו לרדת עשרות רבות של קילוגרמים בזמן קצר אינה מתכתבת עם המציאות. ברגע שאינכם משיגים את מטרותיכם, תתקשו להשיג את המטרה הסופית. לכן אל תשאלו איך לרדת מהר במשקל, אלא איך לרדת נכון במשקל.

איך לרדת במשקל מהר תפריט – איך נראה תפריט יומי?

הדרך הנכונה לרדת מהר כפי שאמרנו תהיה לבנות תפריט אישי שאיתו תוכלו לעבוד בכל יום מחדש. הבעיה העיקרית היא שהמון תפריטים גמישים יתר על המידה, וההצלחה עם התפריט לוקה בחסר. לפיכך התפריט היומי חייב להיות תפריט שנבנה על ידי דיאטנית, כזאת שמכירה את התחום על בוריו. מעבר לכך, מוטב כי התפריט יכיל בתוכו מספר חלופות ברורות לכל ארוחה המצוינת בו. ברגע שהוא לא מגביל יותר מדי, אך כתוב בצורה נכונה הסיכוי להצליח עולה בהתאם. אסור לשכוח כי התפריט חייב להיות תפריט שמתאים לכם, ותואם את שגרת יומכם. אם התפריט לא ייבנה לכם באופן אישי, אין מצב שתצליחו לדבוק בו לאורך זמן רב.

תבחרו את הפעילות הספורטיבית האהובה עליכם

כל מי ששואל איך לרדת במשקל בשבוע בוודאי הבין כי ספורט חייב להיות חלק בלתי נפרד מחייכם. אך אינכם מחויבים ללכת לחדר כושר כדי להוריד במשקל, עליכם למצוא את הספורט האהוב עליכם. קיימים סוגים שונים של פעילות ספורטיבית, לכל אחד מאיתנו תתאים פעילות מסוג אחר. היעילות של פעילות גופנית מכל סוג תהיה גבוהה, ולכן ישנה חשיבות שהפעילות תתאים לכם. אם הפעילות לא תתאים לכם, אינכם תתמידו בה וככל הנראה תזניחו אותה. מי שמוצא את הפעילות האהובה עליו, היכולת לרדת במשקל עולה פלאים. פתאום תראו כי אתם עושים את הפעילות הגופנית, וגם מאוד נהנים מירידה במשקל. 

לרדת במשקל מהר? זה לא בהכרח טוב

הרצון לרדת במשקל מהר הוא רצון של אנשים רבים שהציבו לעצמם את האפשרות הזו כמטרה. אך הירידה המהירה במשקל לא תמיד תהיה ירידה עדיפה בהשוואה לירידה הדרגתית. ירידה מהירה עשויה להוביל לכך שגם העלייה במשקל בחזרה תהיה מהירה ובלתי ניתנת לעצירה. עם זאת, ירידה הדרגתית תאפשר לכם להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק. תוכלו להפוך את הפעולות שאתם עושים ובחרתם לבצע אותן לשגרת חייכם. תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם במצב בו אתם שולטים לגמרי באפשרויות הניצבות למולכם. לכן אל תשאלו את עצמכם איך לרזות במשקל בשיא המהירות, אלא רק איך לרדת במשקל. ברגע שתמצאו את המסלול הנכון בשבילכם, תעלו תוך זמן קצר על דרך המלך.

כמה קלוריות צריך לאכול ביום כדי לרדת במשקל מחשבון

נמאס לכם לעשות את כל החישובים של הירידה במשקל באופן עצמאי? החישובים הם רבים, יהיה עליכם למדוד כמעט כל מה שעומד לפניכם. מהסיבה הזאת מחשבון לחישוב קלוריות יהפוך את החיים שלכם לפשוטים, ואת ההצלחה לברת השגה. מה קלוריות צריך לאכול ביום כדי לרדת במשקל מחשבון יסביר לכם בדיוק איפה אתם נמצאים. בזכותו תוכלו לדעת כמה קלוריות נכנסות לכם לגוף, וכמה קלוריות יהיה עליכם להוציא. המחשבון יבצע את החישוב בצורה מדויקת, ולא ישאיר לכם מקום לספקות. כל מי שעושה את החישוב לבד, עשוי למצוא את עצמו בבעיה רצינית. כל סטייה קטנה בחישוב תגרום לכך שהירידה לא תהיה כמצופה, אם היא תגיע ותהיה מורגשת.  

כמה קלוריות צריך לאכול ביום כדי לרדת 2 קילו בשבוע?

המספר המדויק של קלוריות שצריך להפחית ביום כדי לרדת 2 קילו בשבוע תלוי במספר של גורמים כגון גיל, משקל נוכחי, רמת פעילות גופנית, ומהות התזונה הנוכחית. ניתן לספק קווים כלליים איך להתחיל, אך כדי לקבוע תכנית מותאמת אישית עבורך, כדאי להתייעץ עם תזונאי מוסמך או רופא.

באופן כללי, רדוקציה במשקל מתחילה כאשר מפחיתים את כמות הקלוריות שנצרך ביום כך שהיא פחותה מהכמות שמצטרפת אל המשקל הנוכחי. עם זאת, כל קילוגרם של שומנים מכיל כ-7700 קלוריות. לכן, כדי לרדת 2 קילוגרם בשבוע, עליך ליצור פיגור קלורי של כ-15400 קלוריות בשבוע, או כ-2200 קלוריות ביום.

כמובן, יש לקחת בחשבון כי לא כל הקלוריות שוות והתזונה צריכה להיות מאוזנת ובריאה. אם אתה רוצה להפחית במשקל בצורה בריאה, עליך להתרכז באכילה של מזון מאוזן המספק לך את החומרים התזונתיים הנכונים ולהתאמן בצורה תקינה.

טבלת מעקב עבור גבר:

יוםקלוריות מצויינות
יום 12200 קלוריות
יום 22200 קלוריות
יום 32200 קלוריות
יום 42200 קלוריות
יום 52200 קלוריות
יום 62200 קלוריות
יום 72200 קלוריות

ועבור אישה:

יוםקלוריות מצויינות
יום 11700 קלוריות
יום 21700 קלוריות
יום 31700 קלוריות
יום 41700 קלוריות
יום 51700 קלוריות
יום 61700 קלוריות

צריכת קלוריות יומית לירידה במשקל, נדרש להתאים את כמות הקלוריות היומית שאתה צורך, לפי המשקל החדש שלך. וזכור תמיד לשלב תוכניות נוספות של תזונה בריאה כמו כמות נכונה של חלבונים, ופחמימות ושומנים.

שתפו את הכתבה

גם אני האמנתי פעם שאסור
לאכול מתוק בשביל לרדת במשקל...

הגיע תורך לרדת בכיף במשקל :)
נדבררר

אחרונים מהבלוג

המוצרים שלנו

חבילה בהנחה לירידה במשקל: שייק PDM, שייק פורמולה 1

המחיר המקורי היה: 599.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 468.00 ₪.
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

חבילה 2 בהנחה לירידה במשקל: PDM, פורמולה 1, סיבית תזונתיים ותה אפרסק

(1)
695.00 
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

חבילה 3 בהנחה לירידה במשקל: PDM, פורמולה 1, חטיפי שוקולד לספורטאים

המחיר המקורי היה: 707.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 515.00 ₪.
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

משקה אלוורה הרבלייף – טעם טבעי

(5)
המחיר המקורי היה: 249.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 184.00 ₪.
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
עגלת קניות
התחל להקליד כדי למצוא פוסטים שאתה מחפש.