50% הנחה על משלוח אקספרס לכל הארץ!

דיאטה ים תיכונית

דיאטה ים תיכונית מבוססת על התזונה של המזרח התיכון והיא כוללת הרבה ירקות, פירות, דגנים וקטניות דגנים ונחשבת לתזונה המובילה בעולם.
דיאטה ים תיכונית מבוססת על התזונה של המזרח התיכון והיא כוללת הרבה ירקות, פירות, דגנים וקטניות דגנים ונחשבת לתזונה המובילה בעולם.

נמאס לכם לנסות דיאטה אחר דיאטה, ולהשיג בסופו של יום את אותן התוצאות? עליכם לזכור כי ירידה במשקל זה לא דבר של מה בכך, בטח אם ההרגלים פחות טובים. עם זאת, אין זה אומר שיהיה עליכם לוותר על החלום שלכם בהקשר הזה. דיאטה ים תיכונית יכולה להיות פתרון אידיאלי עבור נשים וגברים שניסו דיאטות רבות. מדובר על דיאטה מעט שונה עם מאפיינים ייחודיים, ולא פחות חשוב עם תוצאות מוכחות. דיאטה ים תיכונית לירידה במשקל רלוונטית כמעט לכולם, גם לכאלה שעד היום לא השיגו את התוצאה הרצויה עבורם. אחרי שתנסו את הדיאטה הזו, לא מן הנמנע כי התוצאות ידברו בעד עצמן.

מהי דיאטה ים תיכונית?

לא סתם החליטו לקרוא לדיאטה ים תיכונית בשם זה, מדובר על דיאטה שמרכיביה קשורים למתגוררים באזור זה. מדינת ישראל נמצאת גם היא על חופי הים התיכון, ולכן המון מהישראלים אוהבים את הדיאטה הזו. התושבים המתגוררים במדינות על חופי הים התיכון ידועים בתוחלת החיים הארוכה שלהם. זוהי הסיבה שבגינה החליטו לנצל את העובדה הזו, ולחפש אחר הדיאטה האולטימטיבית. הדיאטה מכילה בתוכה כל מיני מאכלים המזוהים עם המדינות המתגוררות באזור הספציפי הזה. לישראלים לא יהיה הבדל מהותי בין התזונה שהם רגילים אליה, לתזונה בדיאטה הספציפית הזו.

למי מתאים תפריט דיאטה ים תיכונית?

האמת היא שדיאטה ים תיכונית יכולה להתאים כמעט לכולם. גם לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות, הדיאטה הזו יכולה להתאים כמו כפפה ליד. מכיוון שהדיאטה הזו לא משנה סדרי עולם, גם אלה שמתקשים עם דיאטות יתחברו אליה. בשונה מדיאטות אחרות המבוססות על ויתורים, כאן אתם מקבלים תזונה עשירה ומגוונת. בכל פעם מחדש תוכלו למצוא את עצמכם אוכלים משהו אחר, ומגוונים את הארוחות שלכם. זה חיוני מאוד לכאלה שכמעט הרימו ידיים, וחושבים כי לעולם לא ישיגו את מטרתם. עם דיאטה ים תיכונית אפשר להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

ממה בנוי דיאטה ים תיכונית תפריט שבועי?

ירקות ופירות טריים וצבעוניים

אחד מהעקרונות החשובים ביותר של דיאטה ים תיכונית הוא הנושא של ירקות ופירות. בכל ארוחה תמצאו את עצמכם אוכלים ירקות טריים, ואת הקינוחים תחליפו בפירות עסיסיים. כולם יודעים כי ירקות ופירות מכילים כמות גדולה של ויטמינים ומינרליים, והם מביאים לתחושת שובע. זוהי אחת מהסיבות שבגינה כיף לדבוק בדיאטה הספציפית הזו.

יותר מזון טבעי ופחות מזון מעובד 

המזון המעובד הפך להיות פופולארי מאוד בכל העולם, בין היתר גם בישראל. המזון הטבעי מחליף בדיאטה הים תיכונית את המזון המעובד הלא בריא. התוצאות הן שיפור ההרגשה והמצב הבריאותי, ולא פחות חשוב ירידה במשקל. המזון המעובד אומנם קל להכנה, אך מביא איתו המון בעייתיות בהמשך הדרך.

אכילת דגנים וקטניות

הדגנים והקטניות מהווים מרכיב מהותי בדיאטה ים תיכונית. בכל ארוחה תמצאו את עצמכם משלבים בין היתר מבחר ענק של דגנים וקטניות לבחירתכם. היתרון המובהק של השילוב הזה הוא הגיוון הרב שהם מעניקים. ישנה רשימה עצומה של דגנים וקטניות שתוכלו להכניס אל תוך התפריט השבועי שלכם.

שתייה מרובה של מים 

זהו לא חידוש של דיאטה ים תיכונית, אך בהחלט חשוב להכיר גם את המאפיין הזה. דיאטה ים תיכונית מתכונים כוללים מגוון רחב של מרכיבים, אך מחייבים שתיית מים. המים מאפשרים לגוף לעכל בצורה טובה את האוכל, ולא פחות חשוב לזרז את חילוף החומרים בגופנו. 

דיאטה ים תיכונית ירוקה – הדיאטה הבריאה בעולם

אחד מהסוגים הפופולאריים ביותר של דיאטה ים תיכונית הינו הדיאטה הים תיכונית הירוקה. מדובר על דיאטה שמתבססת בעיקר על ירקות ועל מאכלים ירוקים הנחשבים לבריאים. בתפריט תמצאו בעיקר ארוחה מלא בירקות מיוחדים, כאלה שיכולים גם להשביע אתכם. הדיאטה הזו הוגדרה לדעת רבים בתור הדיאטה הבריאה ביותר בעולם. היא מביאה איתה תוצאות חסרות תקדים וירידה של עשרות אחוזים בהיקף השומן הביטני. אם עד היום התקשיתם להעלים את השומן הסורר, הדיאטה הזו תוביל אתכם להשגת התוצאה. היא משלבת כל מיני מוטיבים תוך הדיאטה הים תיכונית המוכרת יחד עם כמות עצומה של ירקות בכל ארוחה.

תזונה ים תיכונית
תזונה ים תיכונית

היכן מוצאים דיאטה ים תיכונית תפריט?

כדי להתחיל את הדיאטה הים תיכונית יהיה עליכם לבנות לעצמכם תפריט שבועי קבוע. כמובן שבכל שבוע תוכלו לשנות מעט את התפריט, ולהוסיף כל מיני דברים החשובים לכם. אך הנקודה הבסיסית היא שמדובר על תפריט המהווה בסיס, אליו תוכלו להוסיף מה שנכון לכם. היתרון של תפריט הוא שאינכם יכולים לזלוג ימינה או שמאלה, הגדרתם לעצמכם מראש מה לאכול. יש כאלה שההגדרה הקבועה תסייע להם להשיג את המטרה אותה הם הציבו לעצמם. לא עוד מציאות בה אתם מנסים לעשות דיאטה, אך נותנים לפיתויים לנהל אתכם. דיאטה ים תיכונית תפריט יגדיר את הקווים האדומים, ויקדם אתכם אל עבר השגתם המטרה הרצויה. 

מהם היתרונות של דיאטה ים תיכונית?

דיאטה עם קבלות

בשונה מסוגי דיאטה אחרים, כאן מדובר על דיאטה המביאה איתה קבלות. עד היום מיליוני אנשים בכל רחבי העולם התנסו בדיאטה הזו, ויכולים להעיד על האפקטיביות שלה. בשונה מסוגי דיאטה אחרים שעד היום לא הצליחו לנפץ את תקרת הזכוכית או להוכיח עד כמה הם באמת יעילים.

קלה מאוד ליישום 

תפריט דיאטה ים תיכונית אינו מסובך, וכל אחד יכול להכניס את הדיאטה הזו אל תוך חייו. אינכם צריכים לשנות את כל מה שהורגלתם אליו, אלא רק לבצע התאמות קטנות בתפריט. זוהי עוד סיבה שהופכת את הדיאטה הזו לדיאטה אהובה ומועדפת על הרבה מאוד מהישראלים והאנשים בעולם. 

אף פעם לא נמאס

בעיה נפוצה בהמון דיאטות אחרות היא שהן פשוט נמאסות בשלב כזה או אחר. דיאטה ים תיכונית היא דיאטה מגוונת מאוד, בכל פעם מחדש תוכלו למצוא את עצמכם אוכלים ארוחה שונה. מה שיאפשר לכם לדבוק בדיאטה הזו, ולא לחפש אחר כל מיני תחליפים שונים.

חוות דעת טובה וחיובית 

אתם לא הראשונים שהולכים לנסות את הדיאטה הים תיכונית. לפניכם היו אנשים רבים שניסו את הדיאטה הזו, וחוות הדעת עליה חיובית על ידי מרבית האנשים. אין סיבה שאתם לא תמצאו את עצמכם בשלב כזה או אחר ממליצים גם על הדיאטה הזו לאנשים אחרים שהולכים להתנסות בה.

כמה זמן לוקח לראות תוצאות?

זה נכון שאי אפשר לראות את התוצאות בימים הראשונים, בכל זאת מדובר על דיאטה לטווח הרחוק. אם אתם מאלה שרוצים לראות תוצאות כאן ועכשיו, יהיה עליכם לחפש אחר אופציות אחרות. דיאטה ים תיכונית תיתן את אותותיה לאחר מספר שבועות כל עוד אתם הולכים לדבוק בה. חשוב לציין כי ישנם הבדלים בין אנשים שונים, ולכן לכל אחד הדיאטה תביא תוצאה מעט שונה. אין זה אומר שאתם צריכים להרים ידיים או להתחיל לחשב מסלול מחדש. עליכם להאמין בדרך שבחרתם, רק כך תוכלו לראות איך התוצאות משתפרות באופן מהותי. עד כדי שהדיאטה שבחרתם לעצמכם תהפוך את החלום למציאות ברת קיימא, שווה לנסות, אין לכם מה להפסיד!

שתפו את הכתבה

גם אני האמנתי פעם שאסור
לאכול מתוק בשביל לרדת במשקל...

הגיע תורך לרדת בכיף במשקל :)
נדבררר

אחרונים מהבלוג

המוצרים שלנו

חבילה בהנחה לירידה במשקל: שייק PDM, שייק פורמולה 1

המחיר המקורי היה: 599.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 468.00 ₪.
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

חבילה 2 בהנחה לירידה במשקל: PDM, פורמולה 1, סיבית תזונתיים ותה אפרסק

(1)
695.00 
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

חבילה 3 בהנחה לירידה במשקל: PDM, פורמולה 1, חטיפי שוקולד לספורטאים

המחיר המקורי היה: 707.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 515.00 ₪.
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

משקה אלוורה הרבלייף – טעם טבעי

(5)
המחיר המקורי היה: 249.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 184.00 ₪.
בחר אפשרויות למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
עגלת קניות
התחל להקליד כדי למצוא פוסטים שאתה מחפש.